NENAŠLI JSTE TY PRAVÉ SVATEBNÍ TISKOVINY?

Pokud se vám stále nepodařilo najít svatební tiskoviny podle vašich představ, můžeme to změnit.
Společně vytvoříme svatební oznámení, pozvánky, jmenovky, harmonogramy i další tiskoviny přímo na míru vašemu velkému dni.

„Nebojte se být originální.“

Každá svatba je jiná, originální, a takové by mělo být i svatební oznámení.

Na našem e-shopu najdete jen malou ochutnávku toho, co umíme. Neváhejte mi tedy napsat na e-mail info@kreaza.cz, pokud chcete vytvořit svatební tiskoviny na zakázku.

„Nic není nemožné.“

Možná se ztrácíte v množství nabízených produktů a stále nenacházíte to pravé ořechové. Poohlížíte se po něčem, co nemá každý, nenacházíte ten správný barevný odstín nebo jste zatoužili po svatebním oznámení v atypických rozměrech. Rádi byste sladili všechny svatební tiskoviny včetně uvítací cedule či etiket na víno a nechcete zvlášť shánět obálky. Nebo jste se nadchla pro oznámení s metalickým tiskem?

Svatební oznámení na míru

Ať už jsou vaše představy jakékoliv, neváhejte a pošlete mi poptávku. Pokud to bude v mých silách, vyjdu vstříc jakémukoliv z vašich přání.

Ceny za návrh svatebních tiskovin se pohybují v závislosti na časové náročnosti od 500 do 5000 Kč. Vše je tudíž na domluvě. Ke každé zakázce přistupuji individuálně a snažím se vyhovět nejen vašim představám, ale také rozpočtu.

Finální návrh vám můžeme vytisknout ve vysoké kvalitě na požadovaný druh papíru nebo vám jej pošleme formou PDF souboru.

Těším se na vaše neotřelé nápady.

S láskou Romana